perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në rusisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): ворота, подворотня, застава, калитка, дверь
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht portë, portë në rusisht, ворота në shqip
portë në rusisht