perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në rusisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (24): жалить, резать, резание, резка, слеш, ждать, ожидать, поджидать, предстоять, вырезать, кроить, обрезать, обрезывать, обсекать, предвидеть, чаять, дожидаться, ожидание, разрез, разрезание, рассечение, отрезать, обождать, подождать
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në rusisht, жалить në shqip
pres në rusisht

Fjalë të ngjashme

ti je fajtore shpirt meaning ann duroj