perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në rusisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): дожидаться, ждать, ожидание, партия, поступление, прием, приём, принятие
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në rusisht, дожидаться në shqip
pritje në rusisht