perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në rusisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (11): испытывать, пробовать, пытать, доказывать, командовать, попробовать, попытать, показывать, испробовать, испытать, опробовать
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në rusisht, испытывать në shqip
provoj në rusisht