perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pullë në rusisht

Fjalë: pullë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): знак, значок, марка, печать, признак, штамп
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht pullë, pullë në rusisht, знак në shqip
pullë në rusisht