perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushtet në rusisht

Fjalë: pushtet (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (15): авторитет, могущество, сила, уйма, энергия, держава, доверенность, мандат, полномочие, мощность, мощь, владычество, власть, господство, способность
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht pushtet, pushteti ekzekutiv, pushtet pa lavdi, pushtet hijesh, fjala pushteti, pushtet në rusisht, авторитет në shqip
pushtet në rusisht

Fjalë të ngjashme

korr 104 filmi heshtje