perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në rusisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): мордашка, поцелуй, рот, целовать, чмокать, поцеловать
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në rusisht, мордашка në shqip
puth në rusisht

Fjalë të ngjashme

ide per shen valentin