perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në rusisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): бор, лес, дерево, деревянный, древесина, древесный, древо, лесной
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në rusisht, бор në shqip
pyll në rusisht

Fjalë të ngjashme

spago fat face fuçi henzap