perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në rusisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): коровник, устойчивый, степенный, устойчив
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht qëndrueshëm, qëndrueshëm në rusisht, коровник në shqip
qëndrueshëm në rusisht

Fjalë të ngjashme

puth jattan de meaning