perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rezervë në rusisht

Fjalë: rezervë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): запас, резерв, ресурс, оговорка
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht rezervë, rezervë në rusisht, запас në shqip
rezervë në rusisht