perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rini në rusisht

Fjalë: rini (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): молодежь, молодость, юность, молодёжь, молодь, молодежный, молодёжный, подростковый
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht rini, rini yks, rini trans tv, rini sugianto, rini sailor moon, rini s bono, rini në rusisht, молодежь në shqip
rini në rusisht