perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

roman në rusisht

Fjalë: roman (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): провести, роман
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht roman, romanatwood, roman weidenfeller, roman reigns, roman polanski, roman numerals, roman në rusisht, провести në shqip
roman në rusisht