perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëmbej në rusisht

Fjalë: rrëmbej (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (12): захватывать, конфисковать, ловить, схватывать, улавливать, ухватывать, хватать, похищать, угонять, подловить, поймать, словить
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht rrëmbej, rrëmbej në rusisht, захватывать në shqip
rrëmbej në rusisht

Fjalë të ngjashme

gjë e gjëza supe pule lakër turshi