perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në rusisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): правительство, ряд, череда, шеренга
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht rresht, rresht në rusisht, правительство në shqip
rresht në rusisht

Fjalë të ngjashme

taxi 3 femër bizi sepse ppt