perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrethoj në rusisht

Fjalë: rrethoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): обводить, облегать, ограждать, окружать, окружить
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht rrethoj, rrethoj në rusisht, обводить në shqip
rrethoj në rusisht