perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrezik në rusisht

Fjalë: rrezik (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): бедствие, небезопасность, опасность, риск
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht rrezik, rreziku financiar, rrezik vdekje, rrezik tirona, rrezik nga minat, rrezik maksimal, rrezik në rusisht, бедствие në shqip
rrezik në rusisht