perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në rusisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): жить, квартировать, обитать, держать, пребыть, пребывать
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në rusisht, жить në shqip
rri në rusisht

Fjalë të ngjashme

skelet head dëshirë e madhe