perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në rusisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): вокруг, велосипед, колесо, круг
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në rusisht, вокруг në shqip
rrotull në rusisht