perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në rusisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (14): защищать, отстаивать, беречь, охранять, караулить, наблюдать, смотреть, сберегать, сохранять, хранить, держать, содержать, удерживать, уберегать
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në rusisht, защищать në shqip
ruaj në rusisht