perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sëpatë në rusisht

Fjalë: sëpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): топор, секира
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht sëpatë, sëpatë në rusisht, топор në shqip
sëpatë në rusisht

Fjalë të ngjashme

arrij tuba baleti klasik wikipedia