perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në rusisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): если, как, когда, какой, як
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në rusisht, если në shqip
sa në rusisht

Fjalë të ngjashme

afro samurai