perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sallam në rusisht

Fjalë: sallam (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): колбаса
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht sallam, sallam tona, sallam meaning, sallam kakao, sallam hako, sallam fix, sallam në rusisht, колбаса në shqip
sallam në rusisht