perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në rusisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (17): дежурство, богослужение, молебен, бюро, долг, контора, обязанность, обязательство, обслуживание, одолжение, услуга, сервиз, сервис, ведомство, служба, служение, услужение
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht shërbim, shërbim në rusisht, дежурство në shqip
shërbim në rusisht

Fjalë të ngjashme

restorant kaon blej lire mbi probiller