perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkrij në rusisht

Fjalë: shkrij (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (14): распустить, растворить, распускать, растворять, расформировывать, таять, расплавлять, растапливать, растопить, расплавить, сплавить, оттаивать, топить, вытопи
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht shkrij, shkrij në rusisht, распустить në shqip
shkrij në rusisht

Fjalë të ngjashme

plane shtepie