perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në rusisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (10): коллега, приятель, сослуживец, товарищ, близкий, друг, дружище, дружок, компаньон, спутник
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në rusisht, коллега në shqip
shok në rusisht

Fjalë të ngjashme

kontratë pune gjë e gjëza