perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në rusisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): общество, ассоциация, объединение, союз, компания, товарищество
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht shoqëri, shoqëri në rusisht, общество në shqip
shoqëri në rusisht