perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në rusisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (7): высвободить, высвобождать, избавить, избавлять, освободить, освобождать, ослаблять
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht shpëtoj, shpëtoj në rusisht, высвободить në shqip
shpëtoj në rusisht