perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në rusisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): меч, сабля
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht shpatë, shpatë në rusisht, меч në shqip
shpatë në rusisht

Fjalë të ngjashme

hyrje ne gjuhesi marr me qera