perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtatë në rusisht

Fjalë: shtatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): семь
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht shtatë, shtatë në rusisht, семь në shqip
shtatë në rusisht