perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në rusisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (10): государство, страна, возложение, место, местоположение, положение, состояние, уложение, стан, штат
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në rusisht, государство në shqip
shtet në rusisht