perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në rusisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): гипс, штукатурка
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në rusisht, гипс në shqip
suva në rusisht