perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tash në rusisht

Fjalë: tash (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): сейчас, теперь
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht tash, tashoakley, tash tv, tash stanmore, tash sefton, tash ma tash, tash në rusisht, сейчас në shqip
tash në rusisht