perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

thellësi në rusisht

Fjalë: thellësi (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): глубина, глубь, омут
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht thellësi, thellësi në rusisht, глубина në shqip
thellësi në rusisht