perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në rusisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): второй, другой, иной
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht tjetër, tjetër në rusisht, второй në shqip
tjetër në rusisht