perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në rusisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (11): земля, почва, страна, территория, грунт, континент, материк, суша, местность, заземление, пол
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në rusisht, земля në shqip
tokë në rusisht

Fjalë të ngjashme

kaptest books a million the visitor dj