perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në rusisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): звенеть, звучать, бренчать, бряцать, звонить
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht tringëllin, tringëllin në rusisht, звенеть në shqip
tringëllin në rusisht