perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tufë në rusisht

Fjalë: tufë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (7): группа, гроздь, кисть, пучок, вязанка, пук, связка
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht tufë, tufë në rusisht, группа në shqip
tufë në rusisht