perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vagina në rusisht

Fjalë: vagina (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): влагалище, ножны
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht vagina, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina smell, vagina pimple, vagina names, vagina në rusisht, влагалище në shqip
vagina në rusisht

Fjalë të ngjashme

grua club cluj shekulli 20