perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në rusisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (14): курс, последовательность, ход, кандалы, цепь, очередь, ряд, правительство, серия, шпалера, стих, поэма, стихи, цепочка
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në rusisht, курс në shqip
varg në rusisht

Fjalë të ngjashme

likermoo pull and bear albania