perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në rusisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): инструмент, орудие, утилита, прибор, приспособление
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht vegël, vegël në rusisht, инструмент në shqip
vegël në rusisht