perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në rusisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (9): садить, сажать, дерзить, класть, ставить, становить, водворить, поместить, помещать
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në rusisht, садить në shqip
vendos në rusisht