perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në rusisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (19): лишь, только, един, единичный, единствен, единственный, единый, несравненный, один, одинокий, сам, само, самое, самолично, самый, одинок, одиночный, сиротливый, исключительный
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në rusisht, лишь në shqip
vetëm në rusisht