perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në rusisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): постигать, навещать, посещать, визит, посещение, посещения
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht vizitë, vizitë në rusisht, постигать në shqip
vizitë në rusisht