perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në rusisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (13): маленький, мальчик, небольшой, ничтожный, паренек, паренёк, парубок, хлопец, дробный, крошечный, мелкий, мелочный, разменный
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në rusisht, маленький në shqip
vogël në rusisht