perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zbritje në rusisht

Fjalë: zbritje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (19): десант, высадка, понижение, снижение, вычитание, косогор, наклон, покатость, скат, склон, уклон, наследие, наследственность, наследство, падение, перепад, последовательность, спад, спуск
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht zbritje, zbritje sezonale big mama, zbritje sezonale, zbritje per shen valentin, zbritje ne viva fresh store, zbritje ne teg, zbritje në rusisht, десант në shqip
zbritje në rusisht