perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjoj në rusisht

Fjalë: zgjoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): будить, пробудить, пробуждать, разбудить
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht zgjoj, zgjoj në rusisht, будить në shqip
zgjoj në rusisht