perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zjarr në rusisht

Fjalë: zjarr (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): огонь, пламя, пожар, противопожарный
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht zjarr, zjarr po digjem sonte, zjarr ne tirane, zjarr ne shkoder, zjarr ne prishtine, zjarr ne korce, zjarr në rusisht, огонь në shqip
zjarr në rusisht