perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: sahat

Fjalor: anglisht sahat
Përkthime: clock, counter, meter, numerator
sahat në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: čitatel, počítač, počitadlo
sahat në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: fahrpreisanzeiger, messer, zahlentheorie, zahler, zähler
sahat në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: strømmåler
sahat në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: contador, taxímetro
sahat në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: compteur, numérateur
sahat në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: contatore, numeratore
sahat në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: strømmåler, telleapparat
sahat në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: счётчик
sahat në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: mätare, täljare
sahat në suedisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μετρητής
sahat në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: óra, számláló
sahat në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: contador
sahat në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: licznik
sahat në polonisht »

Fjalë të ngjashme

sahat kula, sahat silaban, sahat kula dobrinja, sahat yalkabov, sahat kulla prishtine, sahat kulla, sahat kula sarajevo, sahat pardede, sehat badan, sahat simarmata