perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: sallam

Fjalor: anglisht sallam
Përkthime: bologna, pudding, sausage
sallam në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: klobása, párek, salám, uzenka, vuřt
sallam në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: wurst
sallam në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kurv, pøl, pølse
sallam në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: chorizo, embuchado, longaniza, salchicha
sallam në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cervelas, saucisse, saucisson
sallam në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: salsiccia
sallam në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: korv, pålegg, pøl, pølse
sallam në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: колбаса
sallam në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: korv, pöl
sallam në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: каўбаса
sallam në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: vorstike
sallam në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: makkara
sallam në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: λουκάνικο
sallam në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kobasica
sallam në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kolbász
sallam në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: dešra, dešrelė
sallam në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: embutido, salsicha
sallam në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: klobasa
sallam në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: ковбаса, сосиска
sallam në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kiełbasa
sallam në polonisht »

Fjalë të ngjashme

sallam cokollate, sallam kakao, sallam hako, sallam tona, sallam ehw, sallam fix, salaam namaste, sallam meaning, salaam e ishq, salaam bombay