perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: sapun

Fjalor: anglisht sapun
Përkthime: soap
sapun në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: mýdlo
sapun në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: seife
sapun në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: sæbe
sapun në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: jabón
sapun në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: savon
sapun në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sapone
sapun në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: såpa, såpe
sapun në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: мыло
sapun në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: såpa, såte, tvål
sapun në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: сапун
sapun në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мыла, пена
sapun në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: seep
sapun në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σαπούνι
sapun në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: sapun
sapun në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: szappan
sapun në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: muilas
sapun në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: sabão
sapun në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: milo
sapun në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: mydlo
sapun në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: мило
sapun në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: mydło
sapun në polonisht »

Fjalë të ngjashme

sapun dove, sapun de casa, sapun natural, sapun cu sulf, sapun midada, sapun de alep, sapun od kozjeg mleka, sapun cu sulf pret, sapun za lice, sapun handmade